Nyári kurzusok Brazíliában - pályázati felhívás!

Utolsó módosítás: 2019. június 05.

A brazil Centro Paula Souza (CPS) 2 fő részére ingyenes részvételt biztosít az alábbi nyári egyetemi kurzusokra.
A kurzusokról bővebb leírást az alábbi oldalon találnak:

A magyar nyelvű Pályázati űrlapot a kötelező mellékletekkel (Tanszéki ajánlás, Nyelvtudást igazoló dokumentum, Munkaterv / Motivációs levél, Szakmai tevékenység igazolása) kitöltve, aláírva, színes szkennelt példányban + elektronikusan xls/doc formátumban
Short-term Courses in São Paulo, Brazil Tárgymegjelöléssel 2019. június 11. 12:00 óráig a
studentmobility@uni-eszterhazy.hu e-mail címre várjuk. Nappali tagozatos hallgatók Kiutazási támogatást igényelhetnek a kiutazási költségek csökkentéséhez. Minden egyéb költséget (szállás, étkezés, biztosítás, egyéb felmerülő költségek) a kiutazónak kell fedezni.

Centro Paula Souza (CPS) is launching its 2nd edition of Short-term Courses in São Paulo, Brazil, which approach in 2 weeks:
"Brazilian Culture & Language" on July 22nd – July 26th, 2019 and
"Startup Experience in Brazil" on July 29th – August 2nd, 2019.

Designed with relevant resources, practical solutions and best practice examples, this interactive Short-term Courses will give for your student the opportunity to receive expert advice and gain fresh ideas. Both courses are delivered in English by top-notch Brazilian Professors.
See the courses program at our website: https://www.cps.sp.gov.br/arinter/international-courses/?lang=en
As an intent partner, we are offering 2 scholarship to IFMO. Two students from the institution will be able to attend both courses from July 22nd to August 2nd. The scholarship covers:
a) Course attendance:
"Brazilian Culture & Language" Course;