NEMZETKÖZI ESTEK

A Nemzetközi Kapcsolatok Központja 2017. november 9 -13 között az Egri Campuson ismét megrendezte az immár hagyományos Nemzetközi Estek rendezvénysorozatot

A rendezvénysorozat célja, hogy az intézményünkben tanuló külföldi hallgatók számára lehetőséget teremtsen országuk, kultúrájuk bemutatására, valamint, hogy az egyetem polgárai jobban megismerhessék azokat az országokat, amelyekből hallgatókat fogadunk. Az esti programok a B épületben zajlottak, alkalmanként mintegy 100 néző jelenlétében, akiknek igazi élményben, földrészeken átívelő virtuális utazásban volt részük. A három rendezvény keretében november 9, 10 és 13-án összesen 13 ország mutatkozott be, köztük három olyan, ahonnan először érkeztek hozzánk hallgatók: Afganisztán, Dél-Afrikai Köztársaság és Grúzia.