Információk a koronavírus kapcsán kialakult helyzetről

Utolsó módosítás: 2020. április 08.

Erasmus+ mobililtást megkezdett hallgatóknak, és elnyert, de kiutazás előtt álló hallgatóknak

A koronavírus okozta járvány miatt számos nemzetközi mobilitási tevékenység meghiúsult, félbeszakadt vagy csak jelentős változásokkal, korlátozásokkal teljesíthető.

Mivel mindenki helyzete más, egy részletes útmutatót állított össze a Tempus Közalapítvány, mely sorra veszi, kinek milyen lépéseket kell megtennie az adott körülményektől függően.

Útmutató lépésről lépésre nemzetközi mobilitási programokban részt vevő hallgatóknak:

Magyar felsőoktatási intézmény hallgatói részére

Magyarországra beutazó külföldi hallgatók részére

HALLGATÓKRA VONATKOZÓ INFORMÁCIÓK, INTÉZKEDÉSEK

2020. március 10-től:

Kérjük hallgatóinkat, hogy az intézkedés visszavonásáig KÜLFÖLDRE NE UTAZZANAK!

Az ERASMUS+ MOBILITÁST MEGKEZDETT HALLGATÓK ezen az oldalon tájékozódhatnak

A NEMZETKÖZI MOBILITÁSI PROGRAMBAN KIUTAZÁS ELŐTT ÁLLÓ HALLGATÓK ezen az oldalon találnak részletes információt.

Üdvözlettel:
Nemzetközi Kapcsolatok Központja