Exchange Applications (Spring 2021) Georgia College

Utolsó módosítás: 2020. szeptember 04.

Georgia College Partnerintézményünk hallgatókat vár a 2020/2021-es tanév tavaszi félévére

Pályázz a 2020/2021-es tanév tavaszi félévére az amerikai Georgia College Partnerintézményünkbe részképzésre, szerezz életreszóló élményeket és legalább 20 ECTS kreditet!

Az egy szemeszterre szóló tanulmányi félév tandíjmentes, azonban ösztöndíj nem jár hozzá.
A Partneregyetem a pályázathoz 8632 USD összeg meglétéről szóló banki igazolást kér csatolni, ennyi a hallgató 1 szemeszterre jutó megélhetési költsége.
Campus Mundi pályázatból pályázható hozzá ösztöndíj, melynek feltételei itt találhatóak.

Az intézményi pályázathoz az alábbi formanyomtatványok beadása szükséges:

Hiánytalanul kitöltött Intézményi pályázati űrlap a lent megnevezett mellékletekkel és Georgia College Application form benyújtása.
A pályázatot és mellékleteket kizárólag számítógéppel kitöltve, csakis a megadott űrlapokon lehet benyújtani:

1 nyomtatott, eredeti (kék színű tintával) aláírt példányban a Nemzetközi Kapcsolatok Központjába, valamint
1 kitöltött (nem szkennelt) elektronikus változatot studentmobility@uni-eszterhazy.hu e-mail címre is el kell küldeni.

Georgia College Exchange Student In-Bound Application 2020-2021
INtézményi pályázat
Tanulmányi munkaterv
Tanszéki ajánlás
Nyelvtudást igazoló dokumentum
OTDK, TDK, tudományos munka, kutatási szakmai tevékenység igazolása (opcionális)

Az intézményi pályázat beadási határideje: 2020. szeptember 14. 12:00

További felvilágosítást az Nemzetközi Kapcsolatok Központjától kaphat.

E-mail: studentmobility@uni-eszterhazy.hu

Tel: +36 36 523-441