Exchange Applications (Spring 2020) Georgia College

Utolsó módosítás: 2019. augusztus 21.

Georgia College Partnerintézményünk hallgatókat vár a 2019/20-as tanév tavaszi félévére

Pályázz a 2019/2020-as tanév tavaszi félévére az amerikai Georgia College Partnerintézményünkbe részképzésre, szerezz életreszóló élményeket és legalább 20 kreditet!

Az egy szemeszterre szóló tanulmányi félév tandíjmentes, azonban ösztöndíj nem jár hozzá. Campus Mundi pályázatból pályázható hozzá ösztöndíj, melynek feltételei itt találhatóak.

Az intézményi pályázathoz az alábbi formanyomtatványok beadása szükséges:

Hiánytalanul kitöltött Intézményi pályázati űrlap a lent megnevezett mellékletekkel és Georgia College Application form benyújtása.
A pályázatot és mellékleteket kizárólag számítógéppel kitöltve, csakis a megadott űrlapokon lehet benyújtani:

1 nyomtatott, eredeti (kék színű tintával) aláírt példányban a Nemzetközi Kapcsolatok Központjába, valamint
1 kitöltött (nem szkennelt) elektronikus változatot studentmobility@uni-eszterhazy.hu e-mail címre is el kell küldeni.

Az intézményi pályázat beadási határideje: 2019. szeptember 20. 12:00

További felvilágosítást az Nemzetközi Kapcsolatok Központjától kaphat.

Cím: 3300 Eger, "B" épület I/117-es iroda

E-mail: studentmobility@uni-eszterhazy.hu