Exchange Applications (Spring 2020) Georgia College

Utolsó módosítás: 2020. február 11.

Georgia College Partnerintézményünk hallgatókat vár a 2019/2020-as tanév tavaszi félévére

Pályázz a 2019/2020-as tanév tavaszi félévére az amerikai Georgia College Partnerintézményünkbe részképzésre, szerezz életreszóló élményeket és legalább 20 ECTS kreditet!

Az egy szemeszterre szóló tanulmányi félév tandíjmentes, azonban ösztöndíj nem jár hozzá.
A Partneregyetem a pályázathoz 8632 USD összeg meglétéről szóló banki igazolást kér csatolni, ennyi a hallgató 1 szemeszterre jutó megélhetési költsége.
Campus Mundi pályázatból pályázható hozzá ösztöndíj, melynek feltételei itt találhatóak.

Az intézményi pályázathoz az alábbi formanyomtatványok beadása szükséges:

Hiánytalanul kitöltött Intézményi pályázati űrlap a lent megnevezett mellékletekkel és Georgia College Application form benyújtása.
A pályázatot és mellékleteket kizárólag számítógéppel kitöltve, csakis a megadott űrlapokon lehet benyújtani:

1 nyomtatott, eredeti (kék színű tintával) aláírt példányban a Nemzetközi Kapcsolatok Központjába, valamint
1 kitöltött (nem szkennelt) elektronikus változatot studentmobility@uni-eszterhazy.hu e-mail címre is el kell küldeni.

Az intézményi pályázat beadási határideje: 2019. szeptember 24. 12:00

További felvilágosítást az Nemzetközi Kapcsolatok Központjától kaphat.

Cím: 3300 Eger, "B" épület I/117-es iroda

E-mail: studentmobility@uni-eszterhazy.hu