Exchange Applications (Spring 2018) Georgia College

Georgia College Partnerintézményünk hallgatókat vár a 2017/18-as tanév tavaszi félévére

Az egy szemeszterre szóló tanulmányi félév tandíjmentes, azonban ösztöndíj nem jár hozzá. Campus Mundi pályázatból pályázható hozzá ösztöndíj, melynek feltételei itt találhatóak.

Az intézményi pályázathoz az alábbi formanyomtatványok beadása szükséges:

Hiánytalanul kitöltött Intézményi pályázati űrlap a lent megnevezett mellékletekkel és Georgia College Application form benyújtása.
A pályázatot  és mellékleteket kizárólag számítógéppel kitöltve, csakis a megadott űrlapokon lehet benyújtani:

1 nyomtatott, eredeti (kék színű tintával) aláírt példányban a Nemzetközi Kapcsolatok Központjába, valamint
1 kitöltött (nem szkennelt) elektronikus változatot studentmobility@uni-eszterhazy.hu e-mail címre is el kell küldeni.

Az intézményi pályázat beadási határideje: 2017. szeptember 19. 12:00

További felvilágosítást az Nemzetközi Kapcsolatok Központjától (3300 Eger, Leányka út 6. Almagyardombi Kollégium fsz. e-mail: studentmobility@uni-eszterhazy.hu Tel: +36 36 523-441) kaphat.

Web: http://gcsu.edu/international