Campus Mundi ösztöndíjak

Campus Mundi ösztöndíj lehetőségek külföldi részképzéshez, külföldi szakmai gyakorlathoz, illetve rövid tanulmányúthoz

EMELKEDNEK AZ ERASMUS ÖSZTÖNDÍJAK

Akár 100 euróval több ösztöndíjat kaphatnak a programban részt vevő magyar hallgatók

BE AN EXCHANGE STUDENT AT THE UNIVERSITY OF NEW MEXICO!

University of New Mexico (USA) has opened the online application for exchange students from partner institutions.

Free Summer Courses in Indonesia

The Office of International Affairs of Universitas Pembangunan Nasional "Veteran" Yogyakarta is promoting short courses to International Students.

Erasmus+ nyári szakmai szakmai gyakorlat

Közkívánatra meghosszabbítva!

Global Cooking Night

Március 28-án az Agria TISZK-ben került megrendezésre a hagyományos Global Cooking Night gasztronómiai est, nemzetközi hallgatóink legismertebb és...